На Новомиргородщині працював «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи»

29 травня 2020 року психологом відділу методичного забезпечення соціальної роботи Кіровоградського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в рамках спеціалізованого формування “Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи” було здійснено виїзд на територію Новомиргородського району з метою проведення супервізії, надання соціальних послуг та методичних рекомендацій працівникам Новомиргородського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Спільною робочою групою в складі начальника відділу соціальної роботи районного та психолога обласного центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,а також головного спеціаліста служби у справах дітей Новомиргородської райдержадміністрації було здійснено виїзд на територію Капітанівської селищної ради та Йосипівської об’єднаної територіальної громади для проведення роботи з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах. Відвідано 7 сімей даної категорії, в яких виховується 15 дітей. Також було отримано повідомлення щодо сім’ї, яка можливо опинилась у складних життєвих обставинах, тому було зді       йснено візит в дану родину для проведення оцінки потреб та подальшого надання соціальних послуг відповідно до виявлених потреб.

За підсумком роботи, батькам надані консультації щодо покращення соціально-побутових умов проживання, налагодження контактів між членами родин, поради щодо формування навичок відповідального батьківства та підвищення рівня виховного потенціалу. В окремих сім’ях було проведено профілактичні бесіди щодо недопущення вживання алкогольних напоїв та ведення здорового способу життя.