Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Сьогодні під головуванням голови райдержадміністрації Алли Дворніченко відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На розгляд членів комісії винесено наступні питання:
Про продовження дії карантину з 01 серпня до 31 серпня 2020 року на території району з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої.
Про техногенний та протипожежний захист на об’єктах з масовим перебуванням людей та підготовку закладів освіти району до нового навчального року.
Виконання рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 04 червня 2020 року про забезпечення відповідної якості питної води об’єктів централізованого та нецентралізованого водопостачання району в тому числі в шкільних закладах.
Виконання рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18 червня 2020 року про стан утримання джерел зовнішнього протипожежного водопостачання району (гідранти).
Виконання рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18 червня 2020 року про стан очистки каналізаційних стоків комунальних підприємств на території району.
Виконання рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18 червня 2020 року про стан санітарного очищення населених пунктів та сміттєзвалищ на території району.
Про заходи щодо попередження нещасних випадків на водних об’єктах району
Розглядаючи перше питання порядку денного Алла Дворніченко повідомила членів комісії, що Кабінетом Міністрів України продовжено дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641). Тому в районі продовжують вживатись карантинні заходи, що будуть послаблюватись чи посилюватись в залежності від епідеміологічної ситуації.
З кожного наступного розгуляного питання прийняті відповідні рішення, визначені виконавці та встановлені терміни. Серед проблем над вирішенням яких необхідно буде працювати органам влади та суб’єктам господарювання:
Профілактична дезінфекція водогонів централізованого водопостачання та джерел нецентралізованого водопостачання.
Організація систематичного виробничого лабораторного контролю за безпечністю та якістю води централізованих та децентралізованих джерел, за санітарно-мікробіологічними, санітарно-хімічними, санітарно-токсикологічними показниками водопостачання, а також за показниками радіаційної безпеки згідно вимог.
Паспортизація громадських колодязів, свердловин, що є джерелами водопостачання для населення та в закладах, установах, підприємствах.
Ремонт пожежних гідрантів на території міста.
Попередження створення та ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.
Організація заходів щодо роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності дотримання правил безпеки під час перебування на воді.
Визначення в установленому порядку місць масового відпочинку людей на водних об’єктах та вжиття заходи щодо приведення їх до вимог Правил охорони життя людей на водних об’єктах України.