В Новомиргороді відкриють меморіал учасникам АТО

23 серпня 2020 року в місті Новомиргород відбудеться відкриття меморіалу захисникам незалежності та суверенітету України, учасникам АТО/ООС військовим збройних сил України, добровольцям та волонтерам.

Пам’ятник в нашому місті з’явився завдячуючи активній громадській позиції патріотично налаштованих жителів району – учасників АТО, волонтерів, громадських активістів та багатьох небайдужих. Новомиргородська районна організація учасників АТО запрошує усіх жителів Новомиргородщини 23 серпня о 09.00 год. взяти участь у відкритті пам’ятного знаку, що розташований біля приміщення Дитячої школи мистецтв, а також члени громадської організації висловлюють слова вдячності усім хто долучився до фінансової підтримки цієї важливої справи. А це дуже багато людей аграрії та представники місцевого бізнесу учасники АТО, волонтери та прості жителі нашого міста і району. Слова вдячності висловлюють: Чорноіваненку О.А., Бродському А.Б. (ТОВ “Велта”), Тарасову С.Д., Трохименко І.Д., Богданюку І.В., Горовому В.В., Крикотненку В.Б., Гуляум М.М., Гуль М.М., Бабенко О.Г. , Пістолю С.І., ТОВ Прищепівка”, Шадлову О.В. сім’ї Сміляченків, Снігуру В. , Тихомірову С.І., Рудь О.,  Рудь В., Сергатому О. Сергатому Я., Третяк В., Невмитому Ю. , Родині Дишлиук, Богатиренку О., Лимаренку М., Кожухарю В., Бодюлу А., СПД Балан Ю.В., ФОП Шевченко О.К., Щербині О.І., ФОП Темченко С.М., Михайлику О., Лисенку П., Основному Р., Забажану І.В., Ткачуку А.А., Михайлику С.М., Новомиргородському районному суду, Руденку О.П., СТОВ АГРОЛАН,  ФГ Власенки, Невмитій А., Чорномор В., Єрмолич Я.Є. та іншим небайдужим громадянам. Завдячуючи цим людям та іншим небайдужим хто знайшов найменшу можливість підтримати дану ініціативу відтепер маємо місце, де кожен поважаючий себе українець, патріот, від малого до старого згадає і обміркує, якою ціною починається кожен ранок України, протягом останніх 6 років, коли наші земляки відстоюють власною кров’ю територію своєї Батьківщини та мирне і спокійне життя українців.

Відзначимо, що районна державна адміністрація  підтримала ініціативу Новомиргородської громадської організації учасників АТО щодо створення пам’ятного знаку на території нашого району.  Щороку на підтримку статутної діяльності організації, з районного бюджету,  виділяються кошти на забезпечення проведення відповідних заходів з підтримки громадської організації. В 2020 році відповідна фінансова підтримка направлена на  реалізацію  проекту з будівництва меморіалу, та враховуючи фінансові можливості районного бюджету в поточному році, райдержадміністрацією вивчається можливість збільшення фінансової підтримки громадської організації для забезпечення їх подальшої повноцінної статутної діяльності. Також, за ініціативи голови райдержадміністрації Алли Дворніченко, Благодійний фонд розвитку Новомиргородщини двічі здійснив благодійні внески для реалізації ідеї громадськості з будівництва пам’ятника.

Новомиргородська райдержадміністрація приєднується до слів вдячності на адресу людей завдяки яким маємо в нашому місті пам’ятне місце про наших захисників, добровольців та волонтерів, а також закликаємо взяти участь в урочистому відкритті пам’ятного знаку.