В школах району відремонтують та оновлять два харчоблоки.

В навчальних закладах району тривають роботи з підготовки до нового навчального року та створення якісних умов не лише для навчання учнів,  а й для їх дозвілля, відпочинку та харчування. Саме зараз в двох навчальних закладах – НВО «Новомиргородська ЗШ №2 І-ІІІ ступенів – ДНЗ» та Капітанівська ЗШ І-ІІІ ступенів тривають ремонтні роботи в харчоблоках. Сьогодні голова райдержадміністрації Алла Дворніченко та начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Копач оглянули хід ремонтних робіт в Новомиргородській ЗШ № 2. Крім самого  осучаснення та оновлення кімнати, де розташований харчоблок тут також заплановано встановити і нове обладнання та устаткування. Крім цього  цих двох освітніх установах буде запроваджене нове меню. Зараз представники підрядних організацій активно проводять ремонтні роботи в харчоблоках, а на придбання необхідного кухонного обладнання та інвентарю оголошено тендери.  Перебуваючи в навчальному закладі очільниця району Алла Дворніченко відзначила, що харчування дітей в школах це один з елементів цілісного освітнього процесу за який несе відповідальність районна влада, тому умови приготування їжі, меню мають відповідати високим стандартам і вимогам.  Райдержадміністрацією триматиметься на постійному контролі питання харчування дітей в школах та вживатимуться потсіні заходи дляч його покращення.