В Новомиргорді відкрили меморіал учасикам АТО, добровольцям та волонтерам

Сьогодні в нашому місті відбулася знакова та визначна подія – відкриття меморіалу захисникам незалежності та суверенітету України – учасникам АТО/ООС військовим збройних сил України, добровольцям та волонтерам. Пам’ятник побудовано за ініціативи громадських організацій учасників АТО та волонтерів на кошти аграріїв, представників бізнесу та просто небайдужих громадян.  На церемонію відкриття пам’ятника були запрошені військовослужбовці, волонтери, солдати добровольчих батальйонів, батьки загиблих учасників АТО, представники влади.  Після відкриття пам’ятнику архієрей Православної церкви України, єпископ Кропивницький і Голованівський Марк освятив постамент та відслужив літургію в пам’ять про загиблих на сході захисників української незалежності. Голова районної державної адміністрації Алла Дворніченко звертаючись до присутніх подякувала усім хто долучився до ініціативи громадських активістів, учасників АТО та доклав зусиль, щоб пам’ять про подвиги захистків цілісності України була викарбувана в граніті й залишилась на віка.  Кожен виступаючий відзначив важливість та історичну необхідність  спорудження такого меморіалу, щоб майбутні покоління  берегли в своїй пам’яті події цієї трагічної сторінки історії України та шанували тих, хто творив і продовжує творити українську незалежність.