З нагоди Дня Незалежності України та Дня Державного прапора України

Напередодні Дня Незалежності України та в День Державного прапора України  в м. Новомиргород відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення державних свят.  Заходи розпочалися біля центральної районної бібліотеки, де стартували учасники велопробігу у вишиванках «З Україною в серці».  Велосипедисти в українському вбранні та з патріотичною символікою у супроводі поліцейських та медиків, проїхали центральною вулицею міста – Соборності, до центральної площі міста. Тут відбулась урочиста церемонія підняття державного прапора України  та привітання присутніх з Днем Державного Прапора України і 29-ю річницею здобуття незалежності.  Голова райдержадміністрації Алла Дворніченко у своєму вітальному слові нагадала, якою ціною нам доводиться відстоювати власну незалежність. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих борців української цілісності й самостійності. Також в ході урочистостей Алла Дворніченко вручила солодкий подарунок переможниці конкурсу, що проводився сектором культури, молоді та спорту в мережі Фейсбук «Я малюю Україну» Вероніці Левіній, а всі учасники велопробігу отримали пам’ятні подяки.  Також з вітальним словом з нагоди свята виступив міський голова Ігор Забажан.  По завершенню дійства наймолодші учасники заходу та всі присутні дітлахи отримали можливість  безкоштовно розважитись катанням на дитячих автівках.