Керівникам сільськогосподарських підприємств

Про надання нагородних матеріалів

З метою відзначення Кіровоградською обласною державною адміністрацією відомчими відзнаками кращих працівників сільського господарства з нагоди Дня працівників сільського господарства районна державна адміністрація просить надати нагородні матеріали (відповідно до розділу V Порядку представлення до нагородження державними нагородами України, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, заохочувальними відзнаками Прем’єр-міністра України та обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 21 березня 2014 року № 85-р (із змінами), а саме:

інформацію про виробничі, наукові та інші досягнення особи, яка представляється до нагородження за підписом керівника кадрової служби та скріплена відповідною печаткою;

біографічну довідку встановленого зразка за підписом керівника кадрової служби та скріплена відповідною печаткою, в якій зазначаються відомості (дата, вид нагороди) про державні нагороди кандидатури, урядові та відомчі відзнаки;

копію першої сторінки паспорта;

згоду на обробку персональних даних.

Інформацію просимо надати на паперових носіях до 15 вересня 2020 року відділу житлово – комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля та агропромислового розвитку райдержадміністрації за адресою: м. Новомиргород, вул. Соборності, 112, кабінет № 9.