Засідання комісії з питань захисту прав дитини

17 вересня 2020 року о 10-й годині відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини за головуванням голови Новомиргородської районної державної адміністрації Алли Дворніченко.

Засідання відбулось за участю працівників служби у справах дітей, начальника відділу освіти районної державної адміністрації, начальника фінансового управління районної державної адміністрації, головного спеціаліста з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації, начальника відділу взаємодії з роботодавцями, начальника сектору філії Державної установи “Центр пробації” в Кіровоградській області, директора Новомиргородського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директора                            інклюзивного – ресурсного центру, головного лікаря комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Новомиргородської районної ради.

На порядок денний були винесені наступні питання: про зарахування дітей із трьох сімей до закладу, який здійснює інституційний догляд та виховання дітей; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилася у складних життєвих обставин, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

Із інформацією по названих питаннях виступили начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Луценко.

Під час засідання головою комісії з питань захисту прав дитини, головою Новомиргородської районної державної адміністрації Аллою Дворніченко, директором інклюзивного – ресурсного центру Тетяною Малашевич, членкинями комісії Іриною Копач та Світланою Горбуліною, були внесені пропозиції щодо зарахування трьох дітей відповідно поданих заяв до закладів, які здійснюють інституційний догляд та виховання дітей на                          2020/2021 навчальний рік на цілодобове перебування, у зв’язку із захворюваннями дітей.

А також, Алла Дворніченко наголосила що при прийнятті будь якого рішення що стосується дитини, слід ретельно обдумати кожен майбутній крок та враховувати як найкращі їх інтереси, та наголосила батькам про їх обов’язок щодо виховання та утримання дітей.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Луценко, роз’яснила порядок цілодобового зарахування та перебування дітей в інституційному закладі відповідно до чинного законодавства (постанова КМУ від 06 березня 2019 року № 221 “Про затвердження Положення про спеціальну школу та Положення про навчально-реабілітаційний центр”).

Члени комісії детально обговорювали питання, які виносились на засідання комісії та одноголосно проголосували за погодження всіх розглянутих заяв.

Всі питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Секретар комісії,

головний спеціаліст служби у

справах дітей райдержадміністрації                            Вікторія БУРЛАКОВА