На нараді в райдержадміністрації

На щотижневій апаратній нараді під головуванням голови райдержадміністрації Алли Дворніченко  розглянуто низку питань та визначено завдання над якими працюватимуть органи влади цього тижня.

Стосовно напередодні проведених місцевих виборів Алла Дворніченко відзначила, що голосування на Новомиргородщині відбулося з дотримання виборчого законодавства, без грубих порушень. Органами влади були створені відповідні умови для роботи виборчих комісій, в тому числі й на тих дільницях, де у членів комісій було діагностовано COVID 19.

Що стосується епідеміологічної ситуації та поширення коронавірусу на території громади керівники медичних установ доповіли, що встановлено коло усіх контактних осіб з хворими, в них взято аналізи та направлено до лабораторного центру. Хворі та контактні особи перебувають на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів. Стосовно заповнюваності стаціонарних відділень районної лікарні відзначимо, що в інфекційному відділенні постійно лікується 15 – 17 осіб, важких хворих немає. Минулого тижня методом ІФА обстежено 71 пацієнта.

Серед інших завдань, визначених для вторинної ланки медицини, Алла Дворніченко доручила здійснити необхідні заходи з передачі на баланс районної лікарні комплексу приміщень колишнього протитуберкульозного диспансеру для  організації майбутнього ремонту та розміщення там інфекційного відділення.  Зважаючи на те що цей процес довготривалий та  з огляду на гостру необхідність покращення матеріальної бази інфекційного відділення саме зараз, Алла Дворніченко доручила підготувати перелік необхідних матеріальних засобів, яких перш за все потребує відділення, і які потім можна буде використати і в новому приміщенні. Придбати саме необхідне для відділення заплановано за підтримки благодійного фонду «Розвитку Новомиргородщини»

Начальник відділу освіти Ірина Копач доповіла про стан справ в освітянській галузі. З наступного тижня навчальні заклади готові продовжити освітній процес, звичайно для тут буде враховуватись і епідеміологічна ситуація. Зараз заклади освіти завершують підготовку до початку опалювального сезону, в окремих школах закінчуються ремонтні роботи.

Також в ході наради присутні обговорили питання реалізації програми розвитку середнього і малого бізнесу, призначення та виплату субсидій, результати роботи робочої комісії забезпечення своєчасної виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.