Пам’яті героя

7Складні часи переживає Україна-ненька, цвіт української нації проливає кров за незалежність і цілісність держави, щодня зі сходу приходять новини про полеглих синів України і пам’ять про кожного загиблого ми повинні зберегти на віки. В серпні громада Новомиргородщини попрощалась з Євгеном Присяжним старшим солдатом, радистом радіогрупи загону спеціального призначення, який загинув захищаючи Батьківщину від рук окупантів. Вшановуючи пам’ять про героя-земляка батьки та учні Новомиргородської ЗОШ № 1, де навчався Євген, ініціювали встановлення меморіальної дошки на приміщенні навчального закладу. 4 листопада, в день коли Євгену мало виповнитись 23 роки, біля приміщення школи на урочистосте відкриття меморіальної дошки зібрались близькі та рідні, батьки загиблого земляка, учні школи, педагогічний колектив, представники органів влади. 6Під час не тривалих урочистостей до присутніх звернулись класний керівник та вчителі Євгена Присяжного, також виступили голова райдержадміністрації Сенченко О.О., начальник відділу освіти Полтавець О.О., міський голова Немировський Я.Б. Всі виступаючі висловили слова жалю та співчуття родині Євгена, а вчителі згадували про нього, як про здібного та старанного учня і просто чудову дитину. Пам’ять про Євгена вшанували хвилиною мовчання і після того, як батьки Євгена зняли біле полотно з меморіальної дошки присутні поклали до неї квіти.

В. Гончаренко
начальник відділу інформаційної діяльності,