Новомиргородщина в скорботі

1Сьогодні, 30 січня, у с. Канежі земляки та громада району провели в останню путь військовослужбовця збройних сил України, старшого солдата 25-ої окремої повітряно-десантної бригади Максима Чередника. Максим загинув 22 січня захищаючи Донецький аеропорт від найманців та терористів. «Кіборг» віддав своє життя навіки залишившись вірним присязі на вірність українському народу.

Попрощатись з Максимом зібралось все село, рідні близькі та військові побратими. Під час панахиди на кладовищі зі словами болю та жалю до всіх присутніх звернулись голова райдержадміністрації Сенченко О.О., військовий комісар району Ляшенко Є.В., сільський голова Татаров Л.О. Виступаючі запевнили, що пам’ять загиблого Максима Чередника назавжди залишиться у наших серцях та обов’язково в майбутньому буде увіковічена.

Новомиргородщина в скорботі за загиблим земляком, що поліг за цілісність та самостійність України.

В. ГОНЧАРЕНКО
начальник відділу інформаційної