До уваги керівників районних організацій інститутів громадянського суспільства!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996-р «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з метою налагодження ефективної взаємодії райдержадміністрації з громадськістю, врахування громадської думки під час формування і реалізації державної політики головою Новомиргородської районної державної адміністрації видане розпорядження від 06 січня 2015 року № 5-р «Про ініціативної групу з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства», яким затверджено склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з формування нового складу Громадської ради при Новомиргородській районній державній адміністрації.

Установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства з формування нового складу Громадської ради при Новомиргородській районній державній адміністрації відбудуться 10 березня 2014 року о 14.00 год. Перелік документів необхідних для участі в установчих зборах за участю інститутів громадянського суспільства з формування нового складу Громадської ради при Новомиргородській районній державній адміністрації розміщено на офіційному сайті Новомиргородської РДА в рубриці «Громадська рада». Документи приймаються до 28 лютого 2014 року включно з 09.00 до 17.00 год. (крім вихідних та святкових днів) за адресою: вул. Леніна, 112, райдержадміністрація, І поверх, кабінет № 6, відділ інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та організаційної роботи апарату райдержадміністрації, телефон для довідок 4 12 38.