Завершальний третій етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» серед державних службовців апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації у 2015 році

08 квітня 2015 року відбулося шосте засідання організаційного комітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» серед державних службовців апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації у 2015 році.

Руденко О.В. – секретар оргкомітету, ознайомила конкурсантів з конкурсними завданнями, з порядком виконання тестових та практичних завдань на знання персонального комп’ютера та критеріями оцінювання виконаних завдань, зокрема повідомила, що час виконання конкурсних завдань складає не більше 60 хв. Конкурсні завдання виконуються на комп’ютері в електронному варіанті. Паперова версія виконаного завдання візується учасником Конкурсу на кожному аркуші. Під час складання тестів конкурсанти повинні визначити правильну, на їх думку, відповідь, шляхом вибору одного (або декількох) варіантів із запропонованих у тестах відповідей та поставлення у правій колонці навпроти вибраного варіанту будь-якої позначки. Практичне завдання виконується на комп’ютері з використанням програми Microsoft Word. Паперова версія виконаних завдань візується учасниками Конкурсу на кожному аркуші.

Учасники Конкурсу в під час
виконання тестових та практичних завдань на знання
персонального комп’ютера

P1060723P1060722Після тестування та виконання практичних завдань учасниками першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» з володіння персональним комп’ютером члени Організаційного комітету провели їх перевірку та оцінювання. За результатами оцінювання члени оргкомітету прийняли спільне рішення стосовно оцінки виконаних конкурсних завдань.

P1060747На фото члени організаційного комітету першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” серед державних службовців апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації у 2015 році під час перевірки тестових та практичних завдань на знання сучасних комп’ютерних технологій.

Матеріал підготувала: головний спеціаліст відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації Руденко О.В.