Про проведення засідання комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат

28 травня 2015 року відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови районної державної адміністрації Сенченка Олександра Олеговича. На засіданні розглядалося питання:

І. Про стан  погашення заборгованості із виплати заробітної плати на КП «Новомиргородські муніципальні інженерні мережі» Новомиргородської міської ради у травні 2015 року.

На  засіданні комісії, був присутній начальник КП «Новомиргородські муніципальні інженерні мережі»- Луць В.В.

Під час обговорення стану виплати заборгованості із заробітної плати на комунальному підприємстві голова райдержадміністрації наголосив на необхідності вжиття всіх можливих заходів для погашення заборгованості та недопущенні виникнення поточної.

Протокольним дорученням вирішено рекомендувати керівнику КП «Новомиргородські муніципальні інженерні мережі» Луцю В.В. проводити відповідну роботу щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати перед працівниками КП «НМІМ», неухильно дотримуватись виконання    протокольних доручень даних за результатами попередніх засідань комісії.

Начальник відділу з питань праці
та соціально-трудових відносин
управління соціального захисту
населення райдержадміністрації                                                            А.Дудар