Про проведення засідання районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби

03 червня 2015 року відбулося засідання районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Забажана Ігоря Валерійовича. На засіданні розглядалося питання про визначення конкретного місця проходження альтернативної служби громадянами Гречановським Віктором Володимировичем та Руденком Богданом Володимировичем, які   підлягають призову на строкову військову службу і особисто заявили про неможливість її проходження як такої, що суперечить їх релігійним переконанням.

За інформацією члена комісії, директора РЦЗ Сули Юрія Анатолійовича станом на 01 червня 2015 року у переліку вакансій, заявлених роботодавцями, на підприємствах, в установах, організаціях району, що перебувають у державній, комунальній власності, або переважна частка у статутному фонді яких є в державній або комунальній власності, діяльність яких у першу чергу пов»язана із соціальним захистом населення, охороною здоров»я, захистом довкілля, будівництвом, житлово-комунальним та сільським господарством, є дві вакансії на посаду сторожа, проте вони тимчасові.

За результатами засідання комісія вирішила продовжити період визначення місця проходження альтернативної служби громадян Гречановського Віктора Володимировича та Руденка Богдана Володимировича, як виняток, у зв’язку з відсутністю підходящих вільних робочих місць.

Начальник відділу з питань праці
та трудових відносин управління
соціального захисту населення
райдержадміністрації                                                              А.Дудар