Про проведення засідання комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат

18 травня 2015 року відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови районної державної адміністрації Сенченка Олександра Олеговича. На засіданні розглядалося питання:

І. Про виконання протокольного доручення засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати від 12 червня 2015 року (протокол №3).

На засіданні комісії, був присутній начальник КП «Новомиргородські муніципальні інженерні мережі»- Луць Василь Васильович.

Під час обговорення стану виплати заборгованості із заробітної плати на комунальному підприємстві голова райдержадміністрації наголосив на тому, що протокольні доручення дані керівнику підприємства – боржника Луцю В.В. та Новомиргородському міському голові на попередніх засіданнях комісії з метою покращення діяльності підприємства та ліквідації заборгованості із заробітної плати, не виконуються. Робота керівника підприємства є неефективною.

Протокольним дорученням вирішено рекомендувати керівнику КП «Новомиргородські муніципальні інженерні мережі» Луцю В.В.: 1) розробити та затвердити заходи щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам КП «НМІМ» та графік погашення заборгованості до повного її погашення до 1 листопада 2015 року; 2) неухильно дотримуватись виконання    протокольних доручень даних за результатами засідань комісії. 3) вжити всіх можливих заходів для розширення сфери надання видів послуг з метою покращення економічного та фінансового становища підприємства. Пропозиції з вирішення цього питання надати на наступне засідання комісії.

Начальник відділу з питань праці
та соціально-трудових відносин
управління соціального захисту
населення райдержадміністрації                                                            А.Дудар