Про проведення засідання комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат

17 вересня 2015 року відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови районної державної адміністрації Сенченка Олександра Олеговича.

На засіданні розглядалося питання:

І. Про стан виконання графіка погашення заборгованості із виплати заробітної плати на КП «Новомиргородські муніципальні інженерні мережі» Новомиргородської міської ради та стан виконання протокольних доручень, даних за результатами попередніх засідань комісії.

Із переліку запрошених на комісію, крім членів комісії, були присутні   прокурор Новомиргородського району, радник юстиції Лєбєдєв Ю.А., головний бухгалтер КП «Новомиргородські муніципальні інженерні мережі»- Новосад Л.А. та заступник міського голови Шевченко Р.О.

Під час обговорення стану виплати заборгованості із заробітної плати на комунальному підприємстві голова райдержадміністрації Сенченко О.О. наголосив на тому, що протокольні доручення дані керівнику підприємства – боржника Луцю В.В. та Новомиргородському міському голові на попередніх засіданнях комісії з метою покращення діяльності підприємства та ліквідації заборгованості із заробітної плати, не виконуються. Робота керівника підприємства є неефективною.

Протокольним дорученням вирішено рекомендувати керівнику                           КП «Новомиргородські муніципальні інженерні мережі» Луцю В.В. вжити всіх можливих заходів для повного погашення заборгованості із виплати заробітної плати перед працівниками КП «НМІМ» до 1 листопада 2015 року, згідно графіка погашення та не допускати утворення та наростання поточної заборгованості .

Новомиргородському міському голові Немировському Я.Б. доручено тримати на контролі стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на комунальному підприємстві відповідно до графіка погашення заборгованості та вжити всіх можливих заходів для надання фінансової допомоги комунальному підприємству для покриття боргів, в тому числі і по заробітній платі .

Начальник відділу
з питань праці та соціально
трудових відносин управління
соціального захисту населення