Кіровоградщина: неповнолітні підоблікові Новомиргородського РП КВІ відвідали фотовиставку захисників незалежності України

IMG_216521 серпня 2015 року, з нагоди святкування Дня Незалежності України, за участю начальника служби у справах дітей райдержадміністрації О.Луценко, завідувача сектором з питань опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації Н.Чупик, заступника начальника Маловисківського МВ КВІ Є.Коваленка, в.о. оперуповноваженого КМСД Новомиргородського РВ УМВС у Кіровоградській області В.Вікторова для неповнолітніх, які перебувають на обліку інспекції, організовано відвідання фотовиставки присвяченої землякам, які перебувають в зоні АТО.

IMG_2173Експозиція виставки розташована в Новомиргородській районній державній адміністрації де кожен охочий може познайомитися з фото наших земляків-героїв, які приймають участь у антитерористичний операції, ризикуючи своїм життям, здоров’ям ради мирного неба та спокою українців. На жаль не всі вони вижили відстоюючи суверенітет та незалежність рідної держави. Так Евгеній Присяжний загинув саме 24 серпня 2014 року, захищаючи незалежність України на стратегічній висоті Савур-Могила. На честь героя в місті Новомиргород названо одну з центральних вулиць.

IMG_2171В підсумку Віктор Вікторов, який теж брав участь у антитерористичній операції, відповів на запитання, які підоблікові охоче задавали.

Метою даного заходу було виховання національно-патріотичного духу серед підоблікових дітей, показати їм приклад та життєву позицію земляків, які гідні наслідування.

Начальник служби у справах дітей
Луценко О.В.