У Мінмолодьспорту відбулася нарада щодо затвердження державних тестів і нормативів оцінки фізичної підготовленості населення

Безымянный31 серпня 2015 року в Мінмолодьспорту відбулася нарада з представниками Міністерства освіти і науки щодо затвердження державних тестів і нормативів оцінки фізичної підготовленості населення України.

Зокрема, учасники наради обговорили проект нормативно-правового акта про затвердження Порядку проведення щорічного тестування оцінки фізичної підготовленості населення, розроблений Міністерством молоді та спорту на виконання плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку “Україна – 2020” у 2015 році, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. № 213.

За словами начальника відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту Миколи Ляховича, ухвалення цього акта надасть змогу визначити правові та організаційні засади проведення оцінки фізичної підготовленості населення України на основі щорічного тестування, що відповідно сприятиме стимулюванню і спрямуванню подальшого розвитку фізичної культури серед усіх груп і категорій населення для забезпечення здоров’я, здатності до високопродуктивної праці, захисту суверенітету і територіальної цілісності України, а також вихованню патріотизму та громадянської позиції.