Про проведення засідання комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат

       27 жовтня 2015 року відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови районної державної адміністрації Сенченка Олександра Олеговича.
На засіданні розглядалися два питання:
      І. Про стан виконання графіка погашення заборгованості із виплати заробітної плати на КП «Новомиргородські муніципальні інженерні мережі» Новомиргородської міської ради.
      ІІ. Про погашення заборгованості з єдиного соціального внеску підприємствами району та стан виконання графіків погашення заборгованості з ЄСВ.
Із переліку запрошених на комісію, крім членів комісії, були присутні прокурор прокуратури Новомиргородського району Любченко В.В. та начальник                         КП «Новомиргородські муніципальні інженерні мережі»- Луць В.В. Протокольним дорученням по першому питанню вирішено рекомендувати керівнику КП «Новомиргородські муніципальні інженерні мережі» Луцю В.В. вжити всіх можливих заходів для повного погашення заборгованості із виплати заробітної плати перед працівниками КП «НМІМ» до 1 січня 2016 року, не допускати утворення та наростання поточної заборгованості . По другому питанню начальнику Новомиргородського відділення Маловисківської ОДПІ ГУ ДЕС у Кіровоградській області Чорній С.В. продовжувати вживати усіх можливих заходів до підприємств, які мають борги по ЄСВ з метою погашення існуючої заборгованості та недопущення нарощування поточної

Начальник відділу

з питань праці та соціально –
трудових відносин управління
соціального захисту населення
райдержадміністрації                                                                     А.Дудар

Коротке посилання: http://nmrda.kr-admin.gov.ua/?p=5754

Залишити відповідь