Про проведення засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

24 листопада 2015 року відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення у Новомиргородському районі під головуванням заступника голови районної державної адміністрації з гуманітарних питань Совенка Сергія Миколайовича. На засіданні розглядалося питання про нарахування заробітної плати найманим працівникам на підприємствах району нижче та на рівні законодавчо – встановленого мінімального розміру (1218 грн.) у серпні 2015 року, за даними управління Пенсійного фонду України в Новомиргородському районі .

Із переліку запрошених на засіданні робочої групи, крім її членів, були присутні голови фермерських господарств: ФГ «Юлія»-Сергатий С.М., ФГ «Русява» Г.В.»–Русява Г.В., ФГ «Бойко І.О.»- Бойко І.О. , ФГ «Подурця Л.О.» -Подурець Л.О.,           ФГ «Елема»-Григорчук Ю.П..

Начальник управління соціального захисту населення Новомиргородської райдержадміністрації Сушко Н.В. зазначила, що мінімальний розмір заробітної плати, який відповідає законодавчо встановленому мінімальному розміру, встановлюється за просту некваліфіковану працю, але при цьому повинні бути застосовані міжпосадові співвідношення в оплаті праці.

Протокольним дорученням робочої групи вирішено рекомендувати запрошеним керівникам суб’єктів господарювання району розглянути можливість підвищення рівня заробітної плати   найманим працівникам з урахуванням міжпосадових співвідношень.

Головний спеціаліст відділу з питань праці
та трудових відносин управління
соціального захисту населення
райдержадміністрації                                                                         В. Кужелева