Про проведення засідання комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат

24 грудня 2015 року відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови районної державної адміністрації Сенченка Олександра Олеговича.

На засіданні розглядалися два питання:

І. Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на            КП «Новомиргородські муніципальні інженерні мережі» Новомиргородської міської ради.

ІІ. Про погашення заборгованості з єдиного соціального внеску та страхових внесків до Пенсійного фонду України суб’єктами господарювання району, виконання графіків погашення заборгованості з ЄСВ.

По першому питанню заслухали начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сушко Н.В. щодо відсутності заборгованості на комунальному підприємстві «НМІМ» станом на 24 грудня 2015 року.

Під час обговорення фінансового стану комунального підприємства голова Новомиргородської райдержадміністрації Сенченко О.О. зауважив про збільшення ризиків у роботі КП у 2016 році порівняно з 2015 роком та звернув увагу на необхідність розширення сфери надання послуг комунальним підприємством.

По першому питанню протокольним дорученням рекомендовано:

міському голові тримати на контролі фінансово-економічний стан підприємства у 2016 році з метою забезпечення його стабільної роботи;

керівнику КП «Новомиргородські муніципальні інженерні мережі» Луцю В.В.   не допускати утворення та наростання поточної заборгованості із заробітної плати, а також віднайти шляхи розширення переліку надання послуг підприємством.

По другому питанню рекомендовано:

начальнику Новомиргородського відділення Маловисківської ОДПІ ГУ ДЕС у Кіровоградській області та начальнику управління Пенсійного фонду в Новомиргородському районі продовжувати вживати усіх можливих заходів до суб’єктів господарювання району, які мають борги по ЄСВ та із страхових внесків до Пенсійного фонду України з метою погашення існуючої заборгованості та недопущення нарощування поточної.

Начальник відділу з питань праці
та соціально-трудових відносин
управління соціального захисту
населення райдержадміністрації                                                           А.Дудар