Особистий прийом громадян керівником району

Безымянный     09 лютого 2016 року відбувся черговий особистий прийом громадян голови Новомиргородської районної державної адміністрації Сенченка Олександра Олеговича.

На прийом до голови звернулося одинадцять жителів нашого району, яких турбували питання освітлення вулиць міста, забезпечення жителів міста скрапленим газом, питання екології, питання санітарного стану та надання земельних ділянок у користування мешканцям міста Новомиргорода, а саме на території бувшого зоотехнікуму. По порушених питаннях інформація взята до відома та буде проведена перевірка наведених фактів.

За результатами особистого прийому дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальним органам міністерств і відомств України в районі.

По кожному зверненню визначено терміни їх виконання. Про результати розгляду цих звернень заявники будуть проінформовані у визначені законодавством терміни.

Завідувач сектору контролю та
звернень громадян апарату
райдержадміністрації                                                              С.ДАВИДЕНКО