Ти сам собі країна

З метою координації дій та визначення ефективних механізмів системної взаємодії місцевих органів виконавчої влади у питаннях національно-патріотичного виховання підростаючого покоління та відповідно до розпорядження голови Новомиргородської районної державної адміністрації від 11 грудня 2015 року № 259-р «Про районний координаційний центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді» на базі Новомиргородського районного центру дітей створено районний координаційний центр національно-патріотичного виховання.

Відповідно до плану роботи центру 01 лютого 2016 року в Новомиргородському ЦДЮТ відбулося перше засідання. Обговорювалися питання щодо проведення районних заходів, спрямованих на утвердження патріотизму, духовності, громадянської активності підростаючого покоління, зокрема приурочених у 2016 році 25-річчю Незалежності України. Виникло багато ідей щодо урізноманітнення форм патріотичних заходів для дітей та учнівської молоді. Як наслідок обговорення – реалізація районного проекту «25 років Незалежності України» під гаслом «Ти сам собі країна», до якого будуть залучені і дошкільники, і учні шкіл, і органи шкільного самоврядування.

Маємо надію, що до реалізації патріотичного проекту долучиться вся громадськість району завдяки потужній інформаційній підтримці місцевих ЗМІ та просто тому, що всі ми – ПАТРІОТИ УКРАЇНИ.

Сергата С.М.,
завідувач районного методичного кабінету