Виїзд бригади фахівців Комунального закладу «Новомиргородський ЦПМСД» в Канізький фельдшерський пункт

05 травня 2016 року , відповідно до графіку виїздів фахівців в амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, фельдшерсько-акушерські та фельдшерські пункти на 2016 рік, здійснено виїзд спеціалістів Комунального закладу «Новомиргородський центр первинної медико-санітарної допомоги» до Канізького фельдшерського пункту (далі ФП) у складі : заступника начальника (лікаря – педіатра) Суржавської К.С. , лікаря терапевта Дударя О.М., лікаря хірурга Горбачова В.Є. та медичної сестри по електрокардіографії .

Канізький ФП станом на 01.01.2016 р. укомплектований середніми медичними працівниками на 2,0 ставки та молодшим персоналом на 0,75 ставки.

Станом на 01.01.2016 року населення с.Каніж становить 876чол. , з них: дорослого – 728,

підлітків   – 29,

дітей         – 119.

Під час виїзду оглянуто жителів с.Каніж:

терапевтом – 35 чол., на дому – 1чол., направлено в

РТМО-2 чол.;

педіатром – 30 діт. , з них до року – 4 дит.;

хірургом – 35чол. Виявлено онкологічне захворювання молочної залози у 1 жінки, яку направлено в «Кіровоградський обласний онкологічний диспансер»;

цитологічно оглянуто жінок – 30;

зроблено ЕКГ – 35.