Про проведення засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

IMG_20160419_152421        17 травня 2016 року відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення у Новомиргородському районі під головуванням начальника управління соціального захисту населення Сушко Наталії Валентинівни.
На засіданні розглядалося питання: про нарахування найманим особам заробітної плати менше та на рівні законодавчо-встановленого мінімального розміру (1378 грн.) у березні 2016 року, згідно даних управління Пенсійного фонду України в Новомиргородському районі.
Із переліку запрошених на засіданні робочої групи, крім її членів, були присутні голова Листопадівської сільської ради Скочко Володимир Васильович, голова Капітанівської селищної ради Тітаренко Володимир Олександрович, голова Йосипівської сільської ради Снісаренко Валентина Григорівна, голова Оситнязької сільської ради Горбатюк Сергій Анатолійович
Керівники суб’єктів господарювання, які були запрошені на засідання, поінформували, що у березні 2016 року мали найманих працівників, які працювали за сумісництвом, з неповним робочим днем або на 0,5 ставки (посадового окладу), були такі, які звільнені з роботи чи прийняті на роботу. Тому нарахування заробітної плати було проведене за фактично відпрацьований час (менше мінімального розміру).
Протокольним дорученням робочої групи вирішено рекомендувати запрошеним керівникам суб’єктів господарювання району розглянути можливість підвищення рівня заробітної плати найманим працівникам з урахуванням міжпосадових співвідношень, а також запровадити встановлення заохочувальних виплат працівникам, з метою поліпшення їх матеріального становища та зменшення частки працівників, які отримують заробітну плату на рівні мінімального розміру.

Головний спеціаліст відділу з питань праці
та соціально – трудових відносин управління
соціального захисту населення
райдержадміністрації                                                                 IMG_20160419_152421В. Кужелева