Особистий виїздний прийом громадян 24 травня 2016 року

DSC00806   Одним із дійових інструментів вивчення та вирішення проблем жителів Новомиргородського району керівництвом райдержадміністраціє є проведення особистих прийомів громадян за місцем їх проживання.
Метою проведення таких заходів є вирішення повсякденних питань життєдіяльності,надання консультативної допомоги населенню району, зменшення кількості звернень до органів влади вищого рівня.
Згідно з графіком особистих виїздних пройомів керівництвом районної державної адміністрації, 24 травня голова райдержадміністрації Сенченко О.О. здійснив виїзний прийом в с. Тишківку.
Під час прийому громадян піднімалась низка важливих питань життєдіяльності територіальної громади, зокрема: питання приватизації земельних ділянок, вирізання гілля дерев та функціонування загальноосвітньої школи.
Очільник районної виконавчої влади обговорив можливі шляхи вирішення болючих питань з керівництвом територіальної громади, на кожне звернення заведена контрольна картка особистого прийому , в необхідних випадках заявникам були надані роз’яснення щодо порядку їх вирішення у відповідності до чинного законодавства.
Голова райдержадміністрації Олександр Сенченко зауважив, що кожне питання перебуватиме на його особистому контролі до остаточного вирішення. Всі питання будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.

Головний спеціаліст сектору
контролю та звернень громадян