Про проведення засідання комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат

30 серпня 2016 року відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови районної державної адміністрації Сенченка Олександра Олеговича.

На засіданні розглядалося питання про виконання протокольних доручень, даних на попередніх засіданнях комісії.

Під час обговорення питання голова Новомиргородської районної державної адміністрації Сенченко Олександр Олегович зауважив на тому, що необхідно вживати більш дієві заходи в межах чинного законодавства до боржників з єдиного соціального внеску.

Протокольним дорученням комісії вирішено рекомендувати начальнику Новомиргородського відділення Маловисківської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області Чорній С.В. та начальнику Новомиргородського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Чупику В.В. продовжувати вживати усіх можливих заходів до суб’єктів господарювання району, які мають борги по ЄСВ, з метою погашення існуючої заборгованості та недопущення нарощування поточної.

Начальник відділу з питань праці
та соціально-трудових відносин
управління соціального захисту
населення райдержадміністрації                                                             А.Дудар