Засідання колегії райдержадміністрації

P1080604     31 серпня під головуванням голови райдержадміністрації Сенченка О.О. відбулося засідання колегії райдержадміністрації, на розгляд членів колегії та запрошених винесено три питання – Про готовність навчальних закладів району до нового навчального року та організацію харчування в загальноосвітніх навчальних закладах району; Про стан дотримання фінансово-бюджетної дисципліни в установах, організаціях, підприємствах району за 2015 рік; Про підсумки виконання бюджету району за I перше півріччя 2016 року.

P1080602     Перед розглядом питань порядку денного до присутніх звернулась керівник Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Батранюк Т.Л. У своєму виступі директор центру окреслила, що основним завданням роботи центру є створення рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя шляхом організації надання безоплатної вторинної правової допомоги. «Хочу підкреслити, що всім незахищеним категоріям населення (малозабезпечені, діти-сироти, учасники АТО та бойових дій, в тому числі афганці, члени сімей загиблих учасників АТО або бойових дій, інваліди 1-3 групи т.ін) центром надаватимуться безкоштовно послуги адвокатів для представництва їх інтересів в судових спорах (адміністративних, цивільних і навіть кримінальних справах)» – відмітила Тетяна Леонідівна, а також зауважила, що роботу центру та адвокатів в даному випадку повністю сплачує держава і представила присутнім начальника Новомиргородського бюро правової допомоги Смілянець О. Л.

Голова райдержадміністрації Сенченко О.О. висловив сподівання на ефективну співпрацю між органами місцевої влади в районі та згаданим Центром.

P1080605     Після виступу гостей члени колегії райдержадміністрації перейшли до розгляду питань порядку денного по питанню дотримання фінансово-бюджетної дисципліни в установах, організаціях, підприємствах району за 2015 рік та підсумки виконання бюджету району за I перше півріччя 2016 року виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Горбуліна С.В. з питання про готовність навчальних закладів району до нового навчального року та організацію харчування в загальноосвітніх навчальних закладах району заслухали головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації Шевченка Г.Д. За результатами доповідей прийняті відповідні рішення, які будуть доведені до виконавців.

Н.Кондратенко.

сектор інформаційної діяльності