Про проведення спільного засідання робочих груп

16 лютого 2017 року відбулося спільне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення у Новомиргородському районі та районної тимчасової міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати під головуванням голови Новомиргородської районної державної адміністрації Сенченка Олександра Олеговича.
      На засіданні розглядалися три питання:
І. Про здійснення Новомиргородським відділенням Новоукраїнської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області протягом 2016 року контрольно-перевірочної роботи щодо недопущення порушень у сфері зайнятості населення, в тому числі щодо легалізації виплати заробітної плати.
ІІ. Про здійснені заходи Маловисківським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Кіровоградській області щодо легалізації заробітної плати та рівня заробітної плати в районі.
ІІІ. Про ситуацію в районі щодо підвищення мінімальної заробітної плати з 01 січня 2017 року.
      Підсумовуючи інформацію по питаннях, які розглядалися на засіданні, голова Новомиргородської райдержадміністрації Сенченко О.О. зазначив, що рівень оплати праці найманим працівникам в районі з 01 січня 2017 року не повинен бути менше мінімального розміру заробітної плати, яка встановлена чинним законодавством України.
      Протокольним дорученням робочих груп вирішено рекомендувати заступнику начальника Маловисківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області та начальнику Новомиргородського відділення Новоукраїнської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області:
1. Проводити системну цілеспрямовану роботу з керівниками суб’єктів господарювання району з питання дотримання мінімального розміру заробітної плати, яка встановлена з 01 січня 2017 року на рівні 3200 грн. шляхом проведення особистих зустрічей з ними.
2. Здійснювати інформаційно роз’яснювальну та контрольно-перевірчу роботу щодо попередження та виявлення фактів виплати заробітної плати в конвертах.
3. Продовжити проведення аналізу фонду оплати праці страхувальників щодо випадків оплати праці застрахованим особам заробітної плати в розмірі, меншому за мінімальний, визначений законодавством .

Головний спеціаліст відділу з питань праці
та соціально – трудових відносин управління
соціального захисту населення
райдержадміністрації В. Кужелева