Про проведення засідання комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат

21 лютого 2017 року відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови районної державної адміністрації Сенченка Олександра Олеговича.

На засіданні розглядалося питання про   стан виплати заробітної плати на економічно активних, економічно неактивних та підприємствах – банкрутах району.

Під час обговорення питання порядку денного голова Новомиргородської райдержадміністрації Сенченко О.О. зауважив, що завдяки злагодженій роботі всіх структурних підрозділів районної державної адміністрації, заборгованість із виплати заробітної плати в районі відсутня.

Протокольним дорученням комісії вирішено рекомендувати начальнику управління соціального захисту населення районної державної адміністрації тримати на постійному контролі своєчасність виплати заробітної плати найманим працівникам суб’єктів господарювання району. У разі утворення заборгованості з виплати заробітної плати, у найкоротший термін спільно з керівниками підприємств, установ чи організацій, скласти реальний графік погашення заборгованості та направити його департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Начальник відділу з питань праці
та соціально-трудових відносин
управління соціального захисту