Про проведення засідання районної тристоронньої соціально-економічної ради

24 лютого 2017 року в райдержадміністрації відбулось засідання районної тристоронньої соціально-економічної ради під головуванням співголови ради від профспілок – голови райкому профспілки працівників державних установ Давиденко Світлани Миколаївни.

На засіданні були присутні члени ради від кожної сторони соціального діалогу (органів виконавчої влади, профспілкової сторони та роботодавців).

Розглянуто два питання: про план роботи районної тристоронньої соціально-економічної ради у 2017 році та про обрання голови районної тристоронньої соціально-економічної ради на 2017 рік.

За результатами засідання вирішено затвердити план роботи тристоронньої ради на 2017 рік, врахувавши інформації та пропозиції членів ради, та обрати головою районної тристоронньої соціально-економічної ради на рік співголову від сторони органів виконавчої влади – голову Новомиргородської районної державної адміністрації     Сенченка О.О.

Начальник відділу з питань праці
та соціально-трудових відносин управління
соціального захисту населення   райдержадміністрації                         А.Дудар