Новомиргородці за чисте довкілля.

      Напередодні Великодніх свят вже традиційно в державі оголошується Всеукраїнський місячник з благоустрою територій «За чисте довкілля». Вживаються заходи з розчистки парків, скверів, алей тощо. До належного санітарного стану приводяться об’єкти соціального та загального користування, створюються відповідні умови для життєдіяльності жителів територій.

     Мешканці Новомиргородщини, як і кожного року не залишаються осторонь цієї корисної та необхідної справи. Цього року за ініціативи голови райдержадміністрації Олександра Сенченка заходи з благоустрою були розгорнуті біля пам’ятки архітектури, приміщення колишньої лікарні Ганни Дмитрян, що називають «Цегляне диво», 6 квітня тут зібрались трудові колективи структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, Центру первинної медико-санітарної допомоги, комунального підприємства «Новобуд» загалом більше сотні працівників. В ході робіт було вирублено поросль, яку прямо на місці перероблено на щепу для опалення об’єктів соціальної сфери вже в наступному опалювальному періоді. Зібрано та вивезено десятки кубометрів сміття, упорядковано значну частину території корпусу споруди, побілено бордюри та дерева. Загалом такі масштабні роботи біля цієї пам’ятки архітектури проводились вперше. За рахунок залучення великої кількості робочих рук та умілій організації праці відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації вже за декілька годин територія біля приміщення колишньої лікарні змінилась врази – замість чагарників та купи сміття в центрі міста тепер красуються вибілені бордюри та дерева.

     Підводячи підсумки організованого заходу голова райдержадміністрації   Олександр Сенченко, насамперед, подякував усім хто долучився до цієї справи та відмітив, що підтримка належного санітарного стану територій на усіх об’єктах – це один з важливих обов’язків кожного керівника та важливий пріоритет для кожного мешканці району.

     Головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Л.Деркач

Коротке посилання: http://nmrda.kr-admin.gov.ua/?p=7732

Залишити відповідь