На нараді в райдержадміністрації

13 червня голова райдержадміністрації Олександр Сенченко провів апаратну нараду за участі окремих керівників структурних підрозділів, райдержадміністрації та закладів соціальної сфери.
      В ході наради було розглянуто найважливіші питання , що стосуються роботи органів влади району та реалізації окремих проектів і завдань. Першим пунктом очільник району доручив відділу агропромислового розвитку району спільно з іншими установами вжити заходи з розширення природоохоронних зон району та створення заповідників і заказників. Зараз 1,9% площі району охороняється державою як природно-заповідний фонд , це показник потрібно підняти до рівня 5%. За словами Олександра Олеговича район має всі можливості для виконання такого показника, тут же очільник району доручив слідкувати та моніторити за ситуацію з використання земельних ресурсів району в рамках чинного законодавства.
      Наступним питанням присутніх інформувала начальник КЗ Новомиргородський ЦПМСД Оксана Криворучко щодо виконання в районі програми «Доступні ліки». Так в районі забезпечено безперебійне постачання та видача хворим передбачених лікарських препаратів про це свідчить і відсутність звернень громадян до керівництва райдержадміністрації стосовно цього питання. Далі про перебіг літньої кампанії з оздоровлення дітей та забезпечення доставки випускників до пунктів здачі ЗНО інформував начальник відділу освіти , молоді та спорту Олександр Єпанча. Випускникам залишилось взяти участь у двох тестуваннях, а оздоровлення дітей продовжується в штатному режимі. Також розглянуто питання закінчення ремонтних робіт та відкриття дитячого садка в с. Пурпурівка, очільник району доручив завершити всі процеси до кінця другої декади червня.
      Далі присутні обговорили питання підготовки до опалювального сезону, закупки вугілля, перебігу поточних та капітальних ремонтів в заклад соціальної сфери, використання бюджетних коштів. Окремо Олександр Сенченко доручив присутнім керівникам слідкувати за якістю та повнотою робіт, які виконуються на об’єктах підрядними організаціями.

Н.КОНДРАТЕНКО
головний спеціаліст сектору