На нараді в райдержадміністрації

     13 червня голова райдержадміністрації Олександр Сенченко провів апаратну нараду за участі окремих керівників структурних підрозділів, райдержадміністрації та закладів соціальної сфери.
      В ході наради було розглянуто найважливіші питання , що стосуються роботи органів влади району та реалізації окремих проектів і завдань. Першим пунктом очільник району доручив відділу агропромислового розвитку району спільно з іншими установами вжити заходи з розширення природоохоронних зон району та створення заповідників і заказників. Зараз 1,9% площі району охороняється державою як природно-заповідний фонд , це показник потрібно підняти до рівня 5%. За словами Олександра Олеговича район має всі можливості для виконання такого показника, тут же очільник району доручив слідкувати та моніторити за ситуацію з використання земельних ресурсів району в рамках чинного законодавства.
      Наступним питанням присутніх інформувала начальник КЗ Новомиргородський ЦПМСД Оксана Криворучко щодо виконання в районі програми «Доступні ліки». Так в районі забезпечено безперебійне постачання та видача хворим передбачених лікарських препаратів про це свідчить і відсутність звернень громадян до керівництва райдержадміністрації стосовно цього питання. Далі про перебіг літньої кампанії з оздоровлення дітей та забезпечення доставки випускників до пунктів здачі ЗНО інформував начальник відділу освіти , молоді та спорту Олександр Єпанча. Випускникам залишилось взяти участь у двох тестуваннях, а оздоровлення дітей продовжується в штатному режимі. Також розглянуто питання закінчення ремонтних робіт та відкриття дитячого садка в с. Пурпурівка, очільник району доручив завершити всі процеси до кінця другої декади червня.
      Далі присутні обговорили питання підготовки до опалювального сезону, закупки вугілля, перебігу поточних та капітальних ремонтів в заклад соціальної сфери, використання бюджетних коштів. Окремо Олександр Сенченко доручив присутнім керівникам слідкувати за якістю та повнотою робіт, які виконуються на об’єктах підрядними організаціями.

Н.КОНДРАТЕНКО
головний спеціаліст сектору
інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації

Коротке посилання: http://nmrda.kr-admin.gov.ua/?p=8105

Залишити відповідь