Шановні виборці Новомиргородського району!

22 червня 2017 року з 14:00 до 15:00 за номером телефону:                       (05256) 4-18-09 буде проводитись пряма телефонна лінія з начальником відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Новомиргородської райдержадміністрації — Москаленко Богданом Володимировичем.
         У вас є нагода отримати роз’яснення щодо перевірки через “Особистий кабінет виборця” (в мережі інтернет) наявності своїх персональних даних у системі “Державного реєстру виборців”, повідомити про можливі неточності щодо себе, або інших осіб, які були виявлені у списках виборців для голосування на минулих виборах, а також отримати консультації з інших питань, що належать до компетенції відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Новомиргородської райдержадміністрації.

Головний спеціаліст відділу
ведення Державного реєстру