Новомиргородщина впроваджує STREAM-освіту

15 червня на центральній площі міста відбувся І фестиваль розвитку STREAM-освіти в Новомиргородському районі «Науковий пікнік». Захід започатковано за ініціативи та організації відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації та фінансової підтримки ТОВ ВКФ «Велта». Головна мета заходу – заохочення учнів до пізнання нового, розширення їхнього кругозору та практичних умінь і навичок, зацікавлення наукою.

Розпочався фестиваль з вітань учасників фестивалю керівництвом району та організаторами дійства. Голова райдержадміністрації Олександр Сенченко побажав учасникам фестивалю цікаво та з користю провести свій час і відкрити для себе багато цікавого і незвіданого у світі науки. Після урочистої частини учасники фестивалю розійшлися по науковим локаціям, де на них чекали   захоплюючі експерименти з фізики та хімії, біологічні досліди, психологічні тести та задачі. Також діти мали можливість спробувати свої можливості в ролі дизайнерів та журналістів, вдосконалити навички англійської мови. Окремо проводились майстер-класи з тістопластики, аплікації соломою, виготовлення сувенірів підготовлені керівниками гуртків ЦДЮТ. Викладачі місцевого МНВК ознайомили учасників шоу з основами безпеки дорожнього руху. Представники Новомиргородського РЕМ провели заняття з електробезпеки та наданні першої допомоги при уражені струмом. В районному будинку культури в цей час була розгорнута робота арт-студії де діти, що займаються художнім мистецтвом, демонстрували бажаючим свої роботи і експозиції та практичні навички і вміння.

Загалом для кожного учасника фестивалю цей день пройшов цікаво і з неабиякою користю. Кожна дитина – від вихованці дитсадка до випускника, школи знайшла для себе щось цікаве та захоплююче. Навіть більшість дорослих з дитячим запалом   спостерігали за усим що цього дня відбувалось на центральній площі міста.

Очільник району Олександр Сенченко, який теж особисто приймав участь у роботі деяких локацій, насамперед, подякував організаторам та спонсорам цього свята, яке в першу чергу було організоване для юних жителів району. Олександр Олегович відзначив що в перспективі цей фестиваль буде щорічним та проводитиметься в період літнього оздоровлення дітей і сприятиме не лише їх відпочинку, а й насамперед перед розвитку і поглиблення знань.

В.ГОНЧАРЕНКО
завідувач сектору