18 червня – День медичних працівників

Напередодні професійного свята працівники сфери охорони здоров’я району були запрошені до райдержадміністрації на урочисті збори з нагоди Дня медичного працівника

На заході були присутні голова райдержадміністрації Олександр Сенченко та голова районної ради Сергій Совенко. Голова райдержадміністрації у своєму виступі відмітив важливість повсякденних справ лікарів, фельдшерів, медичних сестер результатами яких є врятовані життя, відновлене здоров’я. Саме тому, за словами Олександра Олеговича,   розвиток медичної галузі – одне з найважливіших завдань в роботі органів влади району Після виступів керівництва району, посадовці вручили окремим медикам грамоти райдержадміністрації та подякували їм від імені громади району за їх працю.

Також в ході заходу своїх колег привітали начальник КЗ «Новомиргородський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Криворучко та начальник РТМО «Новомиргородське» Сергій Пойда ряд працівників отримали від керівників грамоти та подяки. Після урочистої частини солісти районного будинку культури подарували запрошеним декілька музичних композицій.

В. ГОНЧАРЕНКО
Завідувач сектору інформаційної
діяльності та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації