Виїзд бригади фахівців КЗ «Новомиргородський ЦПМСД» у Троянівський фельдшерський пункт

15 червня 2017 року, відповідно до графіку виїздів фахівців в амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, фельдшерсько – акушерські та фельдшерські пункти на 2017 рік, здійснено виїзд спеціалістів Комунального закладу «Новомиргородський центр первинної медико-санітарної допомоги» до Троянівського фельдшерського пункту (далі ФП) у складі: лікаря – педіатра Суржавської К.С., лікаря ЗПСМ Млавця С.Ф., лікаря – хірурга Горбачова В.Є. та сестри медичної по електрокардіографії .

Троянівський ФП станом на 01.01.2017 р. укомплектований середнім медичним працівником на 1,0 ставку. Укомплектованість складає – 100%.

Станом на 01.01.2017 року населення с. Трояново становить:

всього – 80 чол., з них дорослого – 68,

підлітків – 1,

дітей – 11.

Під час виїзду оглянуто жителів с. Трояново :

лікарем ЗПСМ – 16 чол., з них 6 чол. вдома, яких направлено на консультацію в РТМО «Новомиргородське»,

лікарем – педіатром – 8 дітей,

лікарем – хірургом – 16 чол., з них 6 чол. вдома, яких направлено на консультацію в РТМО «Новомиргородське»,

зроблено електрокардіограм – 16,

цитологічно оглянуто – 4 жінки,

взято кров на вміст глюкози – у 16 чол.

Виписано 10 рецептів по програмі «Доступні ліки».

Начальник ЦПМСД                                       О.В. КРИВОРУЧКО