Олександр Сенченко: районна влада продовжує роботу з створення комфортних та належних умов для навчання

В Україні триває пора шкільних канікул – дітвора відпочиває від напружених занять, набирається сил та енергії на наступний навчальний рік. І саме в цей період часу адміністрація навчальних закладів та органи влади мають можливість підготувати начальні заклади до їх подальшої діяльності – провести поточні ремонти, облаштувати прилеглі території, тощо. Так в Новомиргородській ЗОШ № 2 розпочались роботи з ремонту спортивного залу. Крім звичної покраски полу, цього разу тут буде замінено вікна на нові енергозберігаючі та планується оновити стелю і стіни, замінити освітлення. Саме з метою інспектування організації цих процесів 01 серпня школу відвідали голова Новомиргородської райдержадміністрації Олександр Сенченко та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Єпанча. В цей день тут розпочались роботи з заміни вікон. В спорт ивному залі. Керівники ознайомились з об’ємами робіт, що необхідно виконати, узгодили деякі технічні моменти, відмітимо, що всі роботи проводяться за кошти районного бюджету. Коментуючи побачене Олександр Сенченко відзначив, що районна влада продовжує роботу з створення комфортних та належних умов для навчання учням начальних закладів району. Подібні проекти й в подальшому впроваджуватимуться на усіх соціальних об’єктах району незалежно від місця їх розташування – чи то місто чи село, або ж школа чи ФАП.

В. ГОНЧАРЕНКО

завідувач сектору ін формаційної

діяльності та комунікацій з громадськістю

апарату райдержадміністрації