Оновлено склад Громадської ради при Новомиргородській РДА

10 серпня в залі райдержадміністрації відбулись установчі збори з обрання нового складу Громадської ради при Новомиргородській райдержадміністрації та обрання її керівних органів. Загалом до Громадської ради увійшли представники шести громадських організацій, які попередньо заявили про свої наміри участі в установчих зборах та подали відповідні пакети документів. В ході установчих зборів представниками інститутів громадянського суспільства головою Громадської ради одноголосно було обрано Наталію Камеліна уповноваженого від громадської організації «Волонтерський рух Новомиргородщини». Одним з найпериших завдань яке будуть вирішувати члени консультативно-дорадчого органу це розширення чисельності складу громадької ради та співпраця з іншими інститутами громадянького суспільства.

В. ГОНЧАРЕНКО
завідувач сектору інформаційної
діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації