На нараді в райдержадміністрації

15 серпня голова райдержадміністрації Олександр Сенченко провів чергову апаратну нараду за участі окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та закладів району.

В ході наради було розглянуто ряд важливих питань стосовно роботи органів влади району. Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Недопас доповів про стан призначення та виплат субсидій жителям району та про роботу управління з вирішення окремих проблем, що виникають. Очільник району доручив керівництву установи удосконалити механізм зворотнього зв’язку з особами, що звертаються з приводу отримання субсидії та продовжувати інформаційно-розяснювальну роботу стосовно соціальних гарантій держави.

Далі про підготовку до проведення в обласному центрі сільськогосподарського ярмарку доповів начальник відділу агропромислового розвитку Іван Приз. Ярмарок заплановано на 19 серпня і наш район має представити значну частину продукції. Також вже зараз розпочато підготовку до міжнародної виставки «Агроекспо-2017», яка традиційно відбудеться у місті Кропивницькому 21-23 вересня.

Далі на нараді обговорили питання відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України. Заходи відбудуться 23 серпня на центральній площі міста та в районному будинку культури.

На кінець наради Олександр Сенченко наголосив присутнім та необхідності активно готуватись до опалювального сезону – кошти з районного бюджету вже виділені далі справа за керівниками, що мають організувати закупку дров, вугілля, пілетів, тощо. Адже паливні матеріали в значній кількості вже 01 вересня мають бути біля котелень соціальних об’єктів.

В.ГОНЧАРЕНКО
завідувач сектору