Обіцяли – виконуємо

На початку кожного року керівництво районної державної адміністрації визначає комплекс завдань і задач над вирішенням, яких працюватиме районна влада протягом поточного року. Для цього з відповідними особливостями формується районний бюджет, проробляється колосальна робота з отримання усіх дозволів, сертифікатів, погодження планів та графіків. І лише потім працівники підрядної організації, закатавши рукава розпочинають роботи на визначеному об’єкті. А передує цьому довготривала паперова робота в кабінетах різних рівнів, навіть в столичних установах.

В цьому році всі тонкощі зазначеного процесу відчули ті хто взявся за відновлення, а то навіть й будівництво дитячого садочка в с. Турії. На початку 2017 року головою райдержадміністрації Олександром Сенченком було визначено одним з пріоритетних завдань на рік – це створення повноцінного дошкільного навчального закладу у с. Турія. Адже діти в населеному пункті з населенням близько однієї тисячі жителів, значна частина з яких працездатні та забезпечені робочими місцями, з повноцінною загальноосвітньою школою, потужнім сільгосппідприємством, повинні бути забезпечені дошкільною освітою. Тим паче в нашому районі значно менші села, з майже вдвічі, а то й втричі меншою кількістю населення мають дитячі садочки, які відвідують найменші жителі. Отже, задачі на початку року були визначені й відразу за участі райдержадміністрації, відділу освіти, молоді та спорту, Туріянської сільської ради розпочались активні підготовчі роботи. Будівельні роботи було заплановано почати в травні цього року. Але вище вже описаний процес з підготовкою та отриманням усіх необхідних документів значно затягнувся, початок робіт довелось відтягувати. І ось на початку цього тижня робітники підрядної організації, розпочали роботи, поки, що з демонтажу окремих частин приміщення, підлоги та даху. Саме в розпал цього процесу з робочим візитом 16 серпня об’єкт відвідали голова Новомиргородської райдержадміністрації Олександр Сенченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Єпанча, начальник фінансового управління Світлана Горбуліна, тут же перебували сільський голова Анатолій Тупчій та директор місцевої школи Ольга Кармазин. На місці керівники з району оглянули об’єми робіт, які заплановано виконати в першу чергу будівництва, поспілкувались з керівниками підприємства, що безпосередньо займається будівельними роботами, обговорили ряд технічних деталей, графіки виконання робіт. Звичайно роботи на даному об’єкті більше ніж достатньо, адже по суті, після повного демонтажу даху майбутній садочок матиме вигляд з чотирьох стін, але за графіком вже до кінця осені в садочку можна буде розставляти меблі та ігровий інвентар. Фінансування даного проекту відбувається за рахунок коштів районного бюджету, та частково за кошти Туріянської сільської ради. Звичайно, зараз ніхто ще не визначає дату відкриття садочка, але варто відзначити що той процес який вже розпочався жителі Турії чекали дуже довго.

Коментуючи робочу поїздку до с. Турії голова райдержадміністрації Олександр Сенченко відзначив, що зараз розпочату дуже важливу справу, яку обов’язково буде доведено до логічного завершення і той день коли дитячий сміх пролунає в пустуючи нині стінах вже не за горами.

В. ГОНЧАРЕНКО
завідувач сектору інформаційної
діяльності та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації