Позашкільна освіта району в центрі уваги

На початку навчального року голова райдержадміністрації Олександр Сенченко анонсував проведення робочих зустрічей з педагогічними колективами району. На таких заходах заплановано детально ознайомитись зі станом справ в кожному навчальному закладі, почути думки педагогів стосовно розвитку освіти району, визначити шляхи розв’язання існуючих проблем.

22 вересня анонсована зустріч відбулась в Новомиргородському районному центрі дитячої та юнацької творчості з педагогічним колективом позашкільного закладу. Олександр Сенченко ознайомився з особливостями та напрямками роботи ЦДЮТ, поспілкувався з колективом позашкільників. Однією з найгостріших проблем закладу, вирішення якої потребує втручання органів районної влади, це оновлення системи опалення приміщення закладу. Зараз заклад опалюється від центральної котельні та є її найвіддаленішим споживачем, що суттєво впливає на тепловий режим в зимовий період. Олександр Олегович відзначив, що знайомий з цією проблемою, адже таку саму ситуацію маємо ще в декількох, розташованих поруч, районних установах. Тому вже найближчим часом за участі відповідних спеціалістів буде визначено спосіб вирішення даної проблеми, впровадження якого розпочнеться вже з наступного року. Також з часом приміщення поступово буде утеплюватись за рахунок заміни вікон на енергозберігаючі. Озвучили педагоги питання і стосовно матеріально-технічного забезпечення закладу, адже вихованці гуртків приймають участь в багатьох сучасних інноваційних проектах і потребують відповідного технічного оснащення. Очільник району відмітив, що навчальні заклади району поступово оновлюють комп’ютерні класи, спортивний інвентар та інше за рахунки участі в різних грантах та проектах різних рівнів, районний бюджет в міру своїх можливостей теж підтримує матеріально-технічну базу освітніх установ, доповнюючи сказане Олександр Олегович вручив колективу ЦДЮТ ноутбук. Також в ході зустрічі очільник району дав відповіді на ряд індивідуальних питань.

Підсумовуючи результати діалогу Олександр Олегович зазначив, що такі зустрічі будуть проведені, в усіх школах та навчально-виховних комплексах району і зараз педагоги мають можливість підготувати свої пропозиції, зауваження, відгуки стосовно розвитку сфери освіти.

Н.Кондратенко
сектор інформаційної діяльності