На нараді в райдержадміністрації

09 жовтня голова райдержадміністрації Олександр Сенченко провів чергову апаратну нараду за участі окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та закладів та закладів соціальної сфери району, в ході якої розглянуто ряд важливих питань.
На початку наради голова райдержадміністрації Олександр Сенченко підняв питання щодо роботи органів влади, зокрема органів місцевого самоврядування, з приводу вжиття заходів по боротьбі з розповсюдженням безпритульних тварин. Олександр Олегович відзначив, що повноваження посадовців у вирішенні цієї проблеми значно обмеженні законодавством, але в той же час існує ряд дієвих методів, які необхідно вживати, в першу чергу органам місцевого самоврядування.
Далі присутні обговорили питання початку опалювального сезону, вирішили постійно моніторити температурний режим в закладах соціальної сфери і при значному пониженні температури розпочинати опалення в першу чергу в закладах постійного перебування людей.
Також в ході наради заслухали окремих керівників з питань проведення ремонтних робіт різного рівня, що тривають на ряді соціальних об’єктів району. Керівникам доручено тримати на постійному контролі реалізацію цих проектів та готувати відповідні пропозиції на наступний рік.
Н.КОНДРАТЕНКО
головний спеціаліст сектору