Держава відновила підтримку розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства

Відповідно до Закону України “Про державний бюджет України           на 2017 рік» відновлена Державна підтримка розвитку виноградарства, садівництва   і хмелярства , яка здійснюється за бюджетною програмою 2801350 “Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними”

Надання державної підтримки здійснюється відповідно до:

– механізму , викладеного в пункті 1 порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства (далі –порядок), затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 15.07.2005 № 587 ;

-напрямками, викладеними в підпунках 1-5 пункту 5 вищевказаного порядку .

Заяву щодо компенсації відповідних коштів разом з переліком документів, передбачених Порядком, можна подати на розгляд до районної комісії, яка діє при Новомиргородській РДА.

В.о.начальника відділу АПР                                         Л.ХИМЕНКО