Лікувальний заклад отримає новий дах

      Менше, ніж 2 місяці залишилось до кінця 2017 року і часу для того аби завершити все заплановане на цей рік з кожним днем меншає, але все ж таки ще маємо час і можливості аби у 2018 рік увійти без оглядки на рік минулий. Один з наймасштабніших проектів районної влади в цьому році – спорудження нової покрівлі на приміщенні КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» – досягає свого апогею і незважаючи на великі об’єми робіт підрядники обіцяють завершити проект до початку зими.

     Проблема незадовільного стану покрівлі на даному приміщенні існувала не один рік і кожного разу після дощу вкотре про себе нагадувала. Ще на початку року впроваджувати даний проект не планувалося, так як для районного бюджету ця справа є досить затратною. Але за сприяння керівництва обласної державної адміністрації та особисто очільника області Сергія Кузьменка питання про фінансування даного проекту було винесено на сесію обласної ради. Депутати підтримали дану ініціативу і на ремонт даху медичного закладу з обласного бюджету виділили понад 1 млн. грн. Коштами районного бюджету забезпечено виготовлення проектної документації і після проведення усіх необхідних експертиз та погоджень розпочались безпосередньо роботи з установки нової покрівлі на приміщенні медичної установи. Зараз цей процес набрав обертів, всі матеріали вчасно надходять до виконавців робіт, тому останні обіцяють завершити все як найшвидше.

     З метою моніторингу та інспектування всього вище описаного 08 листопада голова райдержадміністрації Олександр Сенченко спільно з начальником КЗ «ЦПМСД» Оксаною Криворучко оглянули та ознайомились з технологічними особливостями процесу спорудження нової покрівлі. Керівники поспілкувались з працівниками, що задіяні на роботах, визначили можливі проблеми які необхідно буде вирішити. Коментуючи побачене очільник району відмітив, важливість даного проекту реалізація якого забезпечить нормальне функціонування медичного закладу. Також Олександр Олегович відмітив темпи виконання робіт та висловив сподівання, що погодні умови не стануть на заваді реалізації запланованого.

 

В. ГОНЧАРЕНКО
сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації

Коротке посилання: http://nmrda.kr-admin.gov.ua/?p=8737

Залишити відповідь