Завершується ремонт у терапевтичному відділенні

29 листопада голова райдержадміністрації Олександр Сенченко здійснив робочу поїздку до терапевтичного відділення РТМО «Новомиргородське». Метою візиту до лікувального закладу було ознайомлення з перебігом виконання ремонтних робіт в згаданому відділенні. Проблема в необхідності проведення капітального ремонту в терапевтичному відділенні існувала вже не один рік, поступово проводились ремонти в окремих палатах за рахунок коштів районного бюджету та представників соціально-відповідального бізнесу. Цього року керівництвом райдержадміністрації та адміністрацією медичного закладу за активного сприяння депутатського корпусу районної ради та голів місцевих рад було прийняте рішення про проведення капітального ремонту у відділені з заміною усіх комунікацій та оновленням частини медичного інвентарю.

Роботи розпочались вчасно і вже зараз знаходяться на завершальному етапі. За цей час було обшито стіни, оновлено стелю, замінено електрокомунікації та освітлення, оновлено систему водопостачання та водовідведення. Зараз завершається укладання плитки на підлогу готуються до фарбування стіни. Всі заходи здійсненні за кошти районного бюджету та співфінансування з бюджетів місцевих рад.

Олександр Сенченко ознайомився з перебігом ремонтних робіт та поспілкувався з керівництвом медичного закладу. Було визначено крайні строки завершення робіт та узгоджено ряд технічних моментів.

Підсумовуючи робочу поїздку до медичного закладу очільник району відзначив значимість реалізації даного проекту враховуючи його довгоочікуваність медичним персоналом та пацієнтами терапевтичного відділення. Також Олександр Сенченко відмітив що все заплановане у даному відділенні буде здійснено в обов’язковому порядку ще в цьому році і вже найближчим часом для хворих будуть забезпечені якісні та комфортні умови лікування.