Відзначили переможців районної Спартакіади

26 грудня в спортивному залі ДЮСШ відбулося урочисте нагородження переможців четвертої щорічної районної Спартакіади. Районна спартакіада проходила протягом всього року на місцевих спортивних майданчиках та в спортивних залах, змагання проводились в шести видах спорту – командних та індивідуальних, участь в змаганнях взяли 9 команд району. В результаті напруженої боротьби та справжніх спортивних баталій призові місця розподілились наступним чином : І місце – команда «Легіон» (Новомиргород), ІІ місце – ДЮСШ, ІІІ місце – команда Новомиргородської ЗОШ №2.

Голова Новомиргородської райдержадміністрації Олександр Сенченко, заступник начальника відділу, освти молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Туз та голова ВФСТ «Колос» Артем Меркоєв нагородили переможців і призерів районної спартакіади пам’ятними кубками та відповідними медалями. Крім того вихованцям ДЮСШ вручили пакунки з солодощами з нагоди Новорічних свят. У вітальному слові Олександр Сенченко подякував молодим спортсменам за їх активну життєву позицію та побажав усім нових спортивних звершень і перемог.