Щоб бути обізнаними та грамотними

Передсвятковий новорічний настрій відчувається всюди. Однак, до завершення 2017 року треба встигнути чимало. Це пора, коли треба завершити розпочаті справи, підсумувати проведену роботу, підготувати змістовні звіти про діяльність за рік.

Однак, незважаючи на купу роботи та катастрофічну завантаженість,28 грудня поточного року фахівці структурних підрозділів райдержадміністрації та підпорядкованих їй організацій зібрались у сесійній залі райдержадміністрації, щоб підвищити кваліфікацію, налаштуватись на новації, які плануються до запровадження у 2018 році в галузі діловодства та роботи з електронними документами, освіжити у пам’яті трішки призабуті документи та попрацювати над помилками.

На фоні святково вбраної новорічної ялинки працівники загального відділу та з питань забезпечення інформаційних систем і технологій апарату райдержадміністрації провели семінар-нараду на тему: «Про роботу з документами, що містять службову інформацію, та актуальні питання і запровадження новацій щодо діловодних процесів».

У ході заходу були змістовно та детально розглянуті питання дотримання вимог щодо роботи з документами, що містять службову (з грифом «Для службового користування») та конфіденційну інформацію, убезпечення автоматизованих робочих місць від шпигунських програм, забезпечення організації роботи з документами у зв’язку із структурними змінами в апараті райдержадміністрації з 01 січня 2018 року та першочергові питання щодо запровадження електронного документообігу у Новомиргородській райдержадміністрації.

Не обійшли увагою учасники семінару-наради актуальні питання роботи з документами, наявні проблеми та типові помилки. Тож, набуті на даному заході фахові знання стануть у нагоді посадовцям не лише під час підготовки звітних інформацій, а і в повсякденній службовій діяльності. А прийдешній 2018 рік дасть змогу оцінити наскільки ефективним виявився даний навчальний захід.

Н.СУРЖОК, начальник загального відділу та з питань забезпечення інформаційних систем і технологій апарату районної державної адміністрації