На нараді в райдержадміністрації

09 січня голова райдержадміністрації Олександр Сенченко провів апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів, начальників відділів, завідувачів секторів апарату райдержадміністрації, керівників окремих територіальних органів міністерств і відомств України у районі, в ході якої розглянуто ряд важливих питань.
      На початку наради очільник району привітав усіх присутніх з Новорічними та Різдвяними святами та побажав керівникам професійних успіхів задля розвитку району. Найпершим питанням Олександр Олегович акцентував увагу на якості окремих доріг на території району. Через значну кількість дощів особливої уваги потребує напрямок до с. Шпакове, тому відповідній службі доручено вжити необхідних заходів.
Ще в 2017 році районною владою було заплановано ряд соціальних проектів на рік, що почався, з відповідними врахуваннями приймався й бюджет на 2018 рік. Тому вже зараз Олександр Сенченко доручив розпорядникам коштів районного бюджету розпочинати всі необхідні роботи з реалізації визначених завдань, особливо це стосується напрямків медицини й освіти району.
      Не обійшли увагою на нараді й перебіг опалювального сезону, погодні умови зараз звичайно дуже сприяють економії усіх видів енергоресурсів і всі кошти, що будуть заощаджені на цьому використають на енергоефективні заходи в тих же установах і закладах.
      Присутній на нараді голова районної ради Сергій Совенко анонсував проведення першої в цьому році сесії районної ради в лютому місяці та наголосив на своєчасній підготовці відповідних документів.